internet-bilgisi-logo
KONULAR    GOOGLE   FACEBOOK   TWITTER   SEO   MICROSOFT   BLOGGER   YARIŞMALAR   

Puma’dan Koşu Uygulaması: PUMATRACPuma'nın koşu sporuna farklı bir bakış açısı ile yaklaştığı yeni koşu uygulaması PUMATRAC şimdi App Store’da.

PUMATRAC piyasada bulunan diğer uygulamalara göre, içgörü yaratabilmek için çok daha az veri girişi gerektiriyor. PUMATRAC onun yerine ayın evreleri, hava durumu, konum, yükseklik, müzik listesi, günün zamanları, haftanın günleri, mevsim ve sosyal medya aktivitesi gibi belirli çevre faktörlerine dayalı ulaşılabilir dataları kullanıyor.

“Erteleme düğmesini bırak; ortalama hızın sabahları daha yüksek” bir koşucunun alabileceği bildirimlerden sadece biri. Koşun tamamlandığında PUMATRAC sana skorunu gösterecek, uzaklığını derleyecek ve tüm bunların yanında kişisel görüşlerini ve hava/zaman koşullarını da çıkaracak. Bu sonuçları arkadaşlarla veya bölgedeki diğer koşucularla paylaşabilir olacak.

Skorları paylaşmanın yanı sıra, PUMATRAC kullanıcılara koşu güzergahlarını yeni ve canlı tutmak için bu güzergahları paylaşma imkanı da sunuyor. Uygulama içerisindeki GPS, koşu sırasında bulunduğunuz konuma göre en iyi koşu rotalarını sizinle paylaşıyor.

PUMATRAC uygulamasını iTunes sanal mağazasından indirebilirsiniz.
https://itunes.apple.com/tr/app/pumatrac/id698298978

Paylaşmak güzeldir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Paylaşım için teşekkürler." vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen konu ile ilgili yorumlarınızı paylaşın.