internet-bilgisi-logo
KONULAR    GOOGLE   FACEBOOK   TWITTER   SEO   MICROSOFT   BLOGGER   YARIŞMALAR   

Retrosa: Eskisinin Fotoğrafını Yolla, Yenisini Teknosa'dan İsteretrosa
Teknosa, "Çünkü geçmiş retroysa, gelecek Teknosa" sloganıyla bir kampanya başlattı. Teknosa, Retrosa adını verdiği kampanya ile işlevini yitirmiş, bozuk veya eski ürünleri alarak tekrar hayata kazandırıyor ve yeni ürünü de mağazadan tüketicisine hediye ediyor.

Retrosa ekibi, artık işinize yaramayan teknolojik eşyaları kendilerine yollamanızı istiyor. Güncelliğini yitirmiş müzikçalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve buna benzer birçok ürün Retrosa tarafından elden geçiriliyor. Bu eşyalara itibarlarını iade ediyorlar.

Kullanıcılar TeknosadanRetrosa.com adresine girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa'dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor. Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode'unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor.Kampanyanın ayrıntılı bilgilerine ve katılım şartlarına http://www.TeknosadanRetrosa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar! :)

Paylaşmak güzeldir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Paylaşım için teşekkürler." vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen konu ile ilgili yorumlarınızı paylaşın.