internet-bilgisi-logo
KONULAR    GOOGLE   FACEBOOK   TWITTER   SEO   MICROSOFT   BLOGGER   YARIŞMALAR   

Facebook "En Büyük Taraftar" Uygulaması ile Milli Takım’ı Macaristan’da Destekleme ŞansıA Milli Futbol Takımı Ana Sponsoru Turkcell, 2014 Dünya Kupası Elemeleri’nde oynanacak Macaristan karşılaşmasının heyecanını yerinde yaşatıyor. Turkcell Facebook sayfasında düzenlenen yarışmayı kazanan talihli, Macaristan deplasmanında oynanacak maçı bir arkadaşıyla birlikte yerinde izleme şansı yakalıyor.

Turkcell Facebook sayfasını ziyaret edip “En Büyük Taraftar” uygulamasına kullanarak katılım sağlanabiliyor. Turkcell Facebook sayfasında bulunan uygulamaya girdikten sonra sorulan soruya doğru cevap veren futbol severlerin yapacakları tek şey kalıyor: Facebook’taki arkadaşlarını çağırmak ve Macaristan’a gitmek için onların desteğini istemek.

Yarışmada soruyu doğru cevaplayan ve iletişim formundaki bilgileri eksiksiz olarak dolduran katılımcılar arasında en çok arkadaş desteğini getiren 1 kişi, dilediği arkadaşıyla birlikte A Milli Takım’ı desteklemek üzere Macaristan’a gidecek. Yarışmanın sonucu 3 Ekim 2012 tarihinde Turkcell Facebook sayfasında açıklanacak.

2014’te Brezilya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’na katılım için hayati önem taşıyan Macaristan karşılaşması 16 Ekim 2012’de saat 20.00’de başlayacak. Grupta 3 puan ve averajla 3. sırada yer alan Macaristan’ın 1988 yılından bu yana Milli Takımımıza karşı galibiyeti bulunmuyor.

Yarışmaya ve katılım koşullarına http://trcll.im/enbuyuktaraftar adresinden erişilebiliyor.

Paylaşmak güzeldir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Paylaşım için teşekkürler." vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen konu ile ilgili yorumlarınızı paylaşın.