internet-bilgisi-logo
KONULAR    GOOGLE   FACEBOOK   TWITTER   SEO   MICROSOFT   BLOGGER   YARIŞMALAR   

Yandex.Disk Mobil Uygulaması Yayınlandı!yandex-disk-mobil-logo
Yandex'in bulut tabanlı ücretsiz veri depolama servisi olan Yandex.Disk, iPhone ve Android tabanlı cihazlar için mobil uygulaması kullanıcıların hizmetine sundu. Uygulama sayesinde kullanıcılar, Yandex.Disk'te sakladıkları belgelere, videolara veya fotoğraflara istedikleri her an erişebilecek.

Yandex.Disk, kullanıcılarına her formattaki dosyayı, belgeyi, fotoğrafı, filmleri ve müzik parçalarını servise yükleyip saklama imkanı veriyor. Disk'te saklanan verilere, İnternet’e bağlanabilen herhangi bir cihazdan, İnternet bağlantısı olan her yerden ulaşmak mümkün.

yandex-disk-mobil-android
Disk'in mobil uygulaması, masaüstü uygulamasının tüm özelliklerini taşıyor. Kullanıcılar dosyalarını servise yükleyebiliyor, onları görüntüleyebiliyor ve bağlantılar aracılığıyla başkalarıyla paylaşabiliyor. Örneğin USB bellek kullanmadan bir belgeyi hızlıca paylaşabilir veya bir fotoğrafı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca, çektiğiniz fotoğrafları, telefonunuzun hafızasını doldurmadan, anında çevrimiçi olarak saklayabilirsiniz. Yüklenen her dosya, Disk kurulu cihazlar arasında senkronize edildiğinden, onları bütün cihazlarınızda görüntüleyebilirsiniz.

iPhone için Yandex.Disk uygulaması AppStore'dan, Android tabanlı cihazlar için ise Google Play'den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ayrıca bugünden itibaren, arkadaşlarını Yandex.Disk kullanıcısı olmaya davet edenler, 10 GB ile başlayan veri depolama kapasitelerine 10 GB'ye kadar ek hacim getirebiliyor. Disk kullanıcıları, istedikleri sayıda arkadaşlarına davetiye gönderebiliyor ve kabul edilen davetiye başına 500 MB ek depolama alanı kazanıyor. Davetiyeler, sosyal medya hesapları veya e-posta yoluyla gönderilebiliyor. Ayrıca, davetiye üzerine Yandex.Disk uygulamasını bilgisayarına kuran her yeni kullanıcı da 1 GB ek depolama alanı kazanıyor.

Paylaşmak güzeldir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Paylaşım için teşekkürler." vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen konu ile ilgili yorumlarınızı paylaşın.