internet-bilgisi-logo
KONULAR    GOOGLE   FACEBOOK   TWITTER   SEO   MICROSOFT   BLOGGER   YARIŞMALAR   

Preply ile Özel Ders Yaparak Para Kazanın!Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler vb.) çevrimiçi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan bir platform. 2013 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’de kurulan ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 27 farklı dilde her ay 30 bin saat ders yapılıyor. Günlük kullanıcı sayısı is yaklaşık 25 bine ulaşıyor.

Preply uygun ücretlere özel öğretmenler bulmanıza yardımcı olan bir platform. Şehrinizde veya Skype üzerinden öğretmen bulmak ve eğitim almak için en gelişmiş platformlardan birisi olarak öne çıkıyor. Preply ile uzman olduğunuz bir konuda ya da dilde internet üzerinden veya birebir eğitimler vererek gelir elde etmeniz de mümkün. Preply öğretmenlerinden online dersler alarak zamandan kazandığınız platform ile bilgi ve berebilerinizi geliştirmeniz veya yeni diller, uzmanlık alanları öğrenmeniz çok kolay. Sistem öğrenciler için şu şekilde çalışırken:


Öğretmen bul

Bütçenize ve konumunuza uygun öğretmenleri bulmak için arama filtreleri kullanın.

Dersi onayla

Birinci dersi anında veya tüm detaylarını düzenledikten sonra rezerve edebilirsiniz. Ders tamamlandıktan sonra, onu anonim olarak değerlendirebilirsiniz.

Preply garantisi ile devam et

Dersi beğendiyseniz, devam etmek için 5, 10, 20 veya 40 saatlik bir paket seçin. Ücretsiz öğretmen değiştirme veya geri kalan bakiyenizi istediğiniz zaman iade alma hakkınızı garanti ediyor.

Site üzerinden gelir elde etmek isteyenlerinse izleyecekleri yol şu şekilde olacaktır;

Kayıt ol

https://preply.com/tr/öğret adresinden sisteme kayıt olun

Yeni öğrenciler edin

Pazaryerinden öğrencilere ulaşın ve zaman diliminizi buna göre ayarlayın

Kazanın

Onaylanan derslerinizin ardından gelir elde etmeye başlayın

Preply eğitmenleri ayda 550 $’a kadar kazanç elde edebiliyorlar. Özel ders yaparak para kazanabileceğiniz Preply, öğretmenlerle öğrencileri birbirine bağlar ve kendi özel ders işinizi kurmanıza yardımcı olur. Site kullanıcılarına 16 farklı dilde hizmet veriyor. Preply’nin ödemeler için küçük bir komisyon aldığını da ekleyelim.

Paylaşmak güzeldir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"Paylaşım için teşekkürler." vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Lütfen konu ile ilgili yorumlarınızı paylaşın.